Ponuka svadobnej fotografie

Svadobný fotograf Ján Brunčák Severská svadba štýlové svadobné fotografie ženícha a nevesty
01

Svadobná fotografia

Páči sa nám keď si nás snúbenci vyberú hlavne preto, že sa im páči štýl nami vytvorených svadobných fotografií. Svadobný fotograf sa snaží podať fotografické svedectvo o tom ako to vidí on. Jednoduchosťou, bez zbytočných vypchávok. Nehranými pózami ale aj tradičnou štylizáciou starých majstrov. Naša konkurencia nám nie je na škodu ale je nám zdrojom ďalších inšpirácii. Fotografujeme na Orave, Liptove, Žiline, Košiciach, v Poprade, Nitre, Bratislave, Zvolene, po celum území Slovenska ale aj v Prahe, Brne, Ostrave a celom území Čiech. Pokiaľ Vás naša tvorba oslovila, neváhajte a kontaktujte nás. Napíšte nám v pár detailov Vašej svadby aby sme sa mali od čoho odraziť. Nezabudnite sa pozrieť o kúsok nižšie, kde možno nájdete odpovede na základné otázky.

Svadobný fotograf Ján Brunčák Severská svadba štýlové svadobné fotografie nevesty Bratisava
03

PORTRÉTOVÁ FOTOGRAFIA

Fotografovanie portrétov je asi tá najťažšia ale zároveň najvďačnejšia fotografická činnosť. Musíte vedieť narábať so svetlom, technikou, podmienkami a v neposlednom rade aj s ľuďmi. Keď sa to všetko spojí je pre fotografa najväčšou odmenou to, že tá fotografia sa vytlačí a bude niekomu spôsobovať radosť. Fotografujeme portréty snúbencov, detí, rodiniek, starých rodičov, párov ale aj zvierat. Ak Vás naša tvorba oslovila kľudne sa na nás obráďte a pokúsime sa na Vaše otázky odpovedať. Tiež sa skúste pozrieť o kúsok nižšie a možno odpovede na niektoré otázky nájdete práve tam. Pamätáte si časy keď fotografie Vašich blízkych boli vo Vašich peňaženkách na stenách vo Vašich domovoch? Nenechávajte zapadnúť fotky digitálnym prachom ale radšej tým skutočným pretože ten im ublíži menej.

Fine art svadoný fotograf nevesta, fotografia na film Orava
02

Fotografovanie na film

Asi som sa vrátil k filmu preto, že som už voľakedy na film fotil. Žiadny fotograf čo fotil na film naň úplne nezanevrie a kdesi vo vnútri ho k tomu stále ťahá. Film núti trošku spomaliť, premýšľať. A to nie len fotografa ale aj fotografovaného. Výsledok je ale to, čo robí film stále žiadaným. Pre čo najlepší výsledok posielame v súčasnosti film na vyvolanie a skenovanie do labu v Španielsku. Vieme zabezpečiť aj priamo tlač fotografií z vyvolaného filmu. Je hriech nechávať fotografie z filmu po naskenovaní v elektronickej podobe, pretože na monitore sa takéto fotografie zobrazia inak ako na papieri. Tlačená fotografia má pre nás najväčšie čaro. Držať v rukách vytlačenú fotografiu prináša pocit ktorý nesprostredkuje žiadny monitor. Pokiaľ by ste teda mali záujem o fotografovanie, tlač vytvorenie štýlového albumu dajte nám vedieť a urobíme všetko preto aby sme Vám dodali fotografie ktoré Vám zostanú na celý život. Fotograf je predsa od toho.

Svadobný fotograf fotografovanie snúbencov Nitra
04

Rodinná fotografia

Fotografovanie rodín, detí, snúbencov

04

Fotografovanie v prírode

Máte sen fotografovať sa na netradičnom ale ťažšie dostupnom mieste v prírode? Nehanbite sa a porozprávajte mi o svojich predstavách. Možno Vám ich budem vedieť splniť tak, ako som splnil už mnohým párom s ktorými som sa vydal s Defendrom na miesta kde sa zvyčajne nefotí .

 • Základný balík
 • 350 za balíček
  • fotografovania novomanželského páru na dohodnutom mieste, fotografovanie svadobného obradu, skupinové rodinné fotografie
  • úprava fotografií
  • internetový album fotografií dostupný po dobu 3 mesiacov
  • svadobná prezentácia z fotografií
  • Štýlový USB kľúč a DVD s približne 170-timi graficky upravenými zábermi
 • Základný balík
 • 650 za balíček
  • fotografovanie príprav, odobierky, fotografovanie novomanželského páru na dohodnutom mieste, svadobného obradu, recepcie (približne do 1. hodiny)
  • úprava fotografií
  • svadobná prezentácia z fotografií
  • internetový album fotografií dostupný po dobu 3 mesiacov
  • Štýlový USB kľúč a DVD s približne 600 – 800 graficky upravenými zábermi
 • Základný balík
 • 750 za balíček
  • fotografovanie ranných príprav, odobierky, fotografovanie novomanželov na dohodnutom mieste, svadobného obradu, recepcie až po venkovanie (približne do 1:00)
  • úprava fotografií
  • internetový album fotografií dostupný po dobu 3 mesiacov
  • svadobná prezentácia z fotografií
  • Štýlový USB kľúč a DVD obsahujúce všetky upravené fotografie (600- 800 ks)
  • 30 fotografií 15x21cm 40 fotografií 10x15cm

Odpovede na časté otázky

Budeme mať svadbu a zaujala nás tvoja tvorba. Ako mame postupovať?

V prvom rade gratulujem a ďakujem, že ste ako možného svadobného fotografa oslovili aj Severskú svadbu :). Teraz mi skúste napísať mail v ktorom nám zhrniete pár základných bodov Vašej svadby ako napríklad meno Vás oboch, odkiaľ ste, kde a kedy bude svadba, obrad, hostina, približný počet hostí. Tým by sme začali a podľa toho by som Vám pripravil balíčky na výber.

Kedy vieme, že ťa máme rezervovaného?

Po odsúhlasení všetkých vzájomných podmienok si naposledy overíme dátum. Informujem Vás o zapísaní do kalendára a tým sa Váš termín odtiaľ nepohne.

Aká je cena za tvoje služby a čo za ňu dostaneme?

Asi najčastejšia otázka ale na ňu je najťažšia odpoveď. Cenová ponuka sa vypočítava podľa Vašich požiadaviek a podmienok. Po obdržaní detailov Vašej svadby sa Vám pokúsime vytvoriť 3 možnosti – od lacnejšej po drahšiu, kde rozdiel bude v dodaných službách. Služby ktoré vieme poskytnúť sú samozrejme fotografovanie (časové rozmedzie záleží od dohody), samozrejmosťou sú aj fotografie v elektronickej podobe a internetový album, ďalšími možnosťami sú aj tlačené fotografie, fotoalbum, internetový album, slideshow, tlač veľkých formátov. Tie už ovplyvňujú aj cenu.

Ako dlho trvá dodanie fotografií?

V elektronickej podobe do 2 týždňov, tlačené do troch pri našom výbere. Ak by ste výber robili vy, tak dodanie trvá do 2 týždňov od prijatia zoznamu fotografií.

V prípade fotografovania na film dodanie skenovaných fotografií trvá tak 3 týždne. Keďže dodanie má na starosti pošta a dodavateľ v Španielsku, neviem dodacie lehoty zaručiť ale môžem Vás ubezpečiť, že na poštu filmy zanesiem hneď v pondelok 🙂

Ako dlho trvá dodanie fotografií?

Záleží to hlavne od podmienok. Ak je zlé počasie, je už málo svetla alebo je málo času, tak je lepšie ísť na istotu s giditálom. Toto si vždy vieme dohodnúť dopredu. Pokiaľ máte radi analógovú fotografiu, tak je možné fotografovať aj na viac ako jednu rolku, alebo doplniť aj čiernobiely film.

V akej forme dostaneme hotové fotografie?

Svadobné fotografie obdržíte minimálne na dvoch nosičoch. DVD a USB. Veľa ľudí sa diví prečo stále odovzdávam na DVD keď už málokto má mechaniku na prehrávanie. Jeden z hlavných dôvodov je záloha. USB sa môže ľahko stratiť alebo vymazať. DVD tiež ale mať zálohu naviac je vždy výhodou. Naviac je balíček hodnotnejší, lebo na grafike si dávam obzvlášť záležať. Oba nosiče sú starostlivo uložené v drevenom boxe s vygravírovaným logom. Súčasťou balíčka môžu byť aj tlačené fotografie ale pri nich už je dôležité prebrať ich výber.

 

Follow Me on Instagram

@severskasvadba

Pri plánovaní svadby je výber správneho fotografa rozhodujúci. Výsledné fotografie z vášho veľkého dňa zanechajú nezmazateľnú stopu vo vašom živote a sú trvalou pamiatkou na lásku a radostný začiatok vašej spoločnej cesty. Aby ste mohli tento dôležitý deň bezstarostne zažiť a dôverovať, že každý dôležitý okamih bude zachytený, je kľúčové mať po svojom boku skúseného a talentovaného svadobného fotografa. Moja služba svadobného fotografa sa zameriava na vytvorenie jedinečných a nezabudnuteľných záberov, ktoré odzrkadľujú osobnosť a emócie páru. Sme oddaní tomu, aby sme zachytili každý dôležitý okamih od príprav cez ceremoniu až po oslavu, s dôrazom na detaily a emotívne momenty. Moje portfólio je plné príbehov z rôznych svadieb, kde sme sa snažili zachytiť jedinečnú krásu každého páru a ich osobný príbeh. Pri vytváraní svadobných fotografií sa riadim filozofiou fine art fotografie. Moje snímky sú viac ako len statické zábery - sú to umelecké diela, ktoré oživujú atmosféru a emócie daného okamihu. S mojou citlivosťou voči svetlu, farbám a kompozícii sa snažíme zachytiť každý detail s eleganciou a štýlom. Okrem klasických svadobných portrétov sa špecializujem aj na dokumentárnu fotografiu, ktorá zachytáva spontánne a prirodzené momenty. Moje fotky nechytajú iba momenty, ale aj príbehy, emócie a atmosféru. Mojím cieľom je vytvoriť album, ktorý bude pre vás a vašich blízkych nielen záznamom udalostí, ale aj umeleckým dielom, ktoré vám bude pripomínať túto dôležitú udalosť v živote. Pre mňa nie je svadobná fotografia iba prácou, je to vášeň. Veríme, že každý pár má svoj jedinečný príbeh a našou úlohou je ho zachytiť a pretaviť do obrazov. Som hrdý, že môžeme byť súčasťou takýchto dôležitých a emocionálnych udalostí ako je svadba, a sme tu, aby som vám pomohol zachytiť tie najkrajšie a najvýnimočnejšie momenty vášho života.

Close
Severská svadba svadobný fotograf Ján Brunčák logo

Profesionálny svadobný fotograf

Instagram

@severskasvadba

Follow Us

severskasvadba@gmail.com