Hey, fotografia chránená autorskými právami ©
severska svadba hory
Svadobní fotografi

Ahojte, my sme Bruno a Nina

Vitajte na severskej svadbe. Sme pár, ktorí sa zoznámil vďaka fotografii a rozhodli sme sa spojiť naše sily a priniesť do svadobnej fotografie to najlepšie z nás oboch. Páči sa nám prirodzený štýl, prirodzene svetlo a jednoduchá atmosféra. Snažíme sa spojiť jemnosť ženského pohľadu na svet s tým drsnejším mužským. Prejaviť naše vnímanie okolia so vzťahom k prírode. K názvu Severská Svadba nás viedli hlavne hory, ktoré mame radi.
Chceme tento vzťah preniesť aj do nášho štýlu svadobnej fotografie. Jemný a čistý vzťah dvoch ľudí doplniť o tajomnosť a drsnosť severskej krajiny. Naše pôsobenie však zďaleka nie je ohraničené severom Slovenska.  Sme otvorení fotografovaniu aj v iných regiónoch i v zahraničí. Svadobný fotograf dokumentuje jeden z nadôležitejších dní v živote človeka, a preto berieme toto poslanie vážne a s profesionálnym prístupom.

Ján “BRUNO” Brunčák

Fotografovať som začínal na film asi pred 15 rokmi. Postupne som prešiel na digitál, začal sa venovať fotografii profesionálne a v súčasnosti sa vraciam späť k fotografovaniu aj na film. Venujem sa rôznym druhom fotografie a spočiatku ma svadobná fotografia veľmi nebrala. Postupne som ale začal zisťovať, že tento druh fotografie je úplne iný ako ostatné. Svadobný fotograf pracuje v úzkom spojení s dvoma ľuďmi, ktorí práve v tom okamihu prežívajú najdôležitejší deň svojho života a on je ten, komu dovolia prísť najbližšie. Dôvera sa v tej chvíli nevyrovná ani tomu najdôležitejšiemu komerčnému projektu. V tej chvíli nemám pri sebe nikoho kto by riadil ako by mal daný zaber vyzerať. Je to volnosť a kreatívna sloboda, ktorá ma na svadobnej fotografii priťahuje najviac. Tvoriť ako svadobný fotograf je poslanie. Komerčné a osobné projekty nájdete na janbruncak.com

Nina Kováčiková

Som rodáčka z Bratislavy, ale odjakživa mám veľmi blízky vzťah k prírode, kde trávim veľa času, či už turistikovaním alebo fotením. Môj vzťah k prírode sa odráža aj v štýle fotenia. Preferujem fotenie v exteriéri s prirodzeným svetlom, vo vopred vybratej lokalite so zaujímavými prírodnými scenériami. V jednoduchosti a prirodzenosti vidím najväčšiu krásu. Odbivujem ručnú tvorbu všetkého druhu, najmä šperky a bytový dekor, dopĺňam si energiu power jógou, rada relaxujem pri čaji s dobrou knihou alebo pri filme. Ako svadobný fotograf mám možnosť veľa z týchto vecí skĺbiť.

Client slide
Client slide
Client slide
Client slide