Hey, fotografia chránená autorskými právami ©
Vyberte si

z našich fotografických služieb

Svadobný fotograf

Chceli by ste mať fotografie ktoré sa trošku odlišujú od tých ostatných? Ponúkame Vám fotografovanie Vašej svadby. Prezrite si naše práce a pokiaľ sa Vám budú páčiť neváhajte nás osloviť s Vašimi otázkami prípadne nás len pozdraviť.

Fotografovanie portrétov

Radi Vám vytvoríme pekné fotografie Vašich blízkych, ľudí alebo s ľuďmi ktorých máte radi. Vieme Vám zabezpečiť fotečky ktoré si zasuniete do peňaženky, ale aj také ktorými zakryjete celú stenu. Môžeme fotografovať vnútri, vonku, v zime ale aj keď bude páliť slnko.

Fotografovanie na film

Kedysi dávno sme na film už fotili. V digitálnej fotografii nám stále však niečo chýbalo, a tak sa k filmu, aspoň čiastočne vraciame. Máme za sebou fotografovanie analógom na svadbách, fotografovanie detí ale aj krajiniek. Filmy vyvolávame v profesionálnom fotolabe v Španielsku.

Inšpirácia

Inšpirácia

Ide z vnútra

Svadobnými fotografiami sa inšpirujeme všade kde môžeme ale základ je vždy od nás a je to hlavne o Vás.

Svadobná fotografia

Páči sa nám keď si nás snúbenci vyberú hlavne preto, že sa im páči štýl nami vytvorených svadobných fotografií. Svadobný fotograf sa snaží podať fotografické svedectvo o tom ako to vidí on. Jednoduchosťou, bez zbytočných vypchávok. Nehranými pózami ale aj tradičnou štylizáciou starých majstrov. Naša konkurencia nám nie je na škodu ale je nám zdrojom ďalších inšpirácii. Fotografujeme na Orave, Liptove, Žiline, Košiciach, v Poprade, Nitre, Bratislave, Zvolene, po celum území Slovenska ale aj v Prahe, Brne, Ostrave a celom území Čiech. Pokiaľ  Vás naša tvorba oslovila, neváhajte a kontaktujte nás. Napíšte nám v pár detailov Vašej svadby aby sme sa mali od čoho odraziť. Nezabudnite sa pozrieť o kúsok nižšie, kde možno nájdete odpovede na základné otázky.

Portrétová fotografia

Fotografovanie portrétov je asi tá najťažšia ale zároveň najvďačnejšia fotografická činnosť. Musíte vedieť narábať so svetlom, technikou, podmienkami a v neposlednom rade aj s ľuďmi. Keď sa to všetko spojí je pre fotografa najväčšou odmenou to, že tá fotografia sa vytlačí a bude niekomu spôsobovať radosť. Fotografujeme portréty snúbencov, detí, rodiniek, starých rodičov, párov ale aj zvierat. Ak Vás naša tvorba oslovila kľudne sa na nás obráďte a pokúsime sa na Vaše otázky odpovedať. Tiež sa skúste pozrieť o kúsok nižšie a možno odpovede na niektoré otázky nájdete práve tam.

Pamiatka zostane

Pamiatka zostane

v srdci alebo na fotopapieri

Pamätáte si časy keď fotografie Vašich blízkych boli vo Vašich peňaženkách na stenách vo Vašich domovoch? Nenechávajte zapadnúť fotky digitálnym prachom ale radšej tým skutočným pretože ten im ublíži menej.

Film
The

Film

is not dead

Keď prišiel digitál mnohí predpovedali filmu rýchly koniec. Skúste sa ale pozrieť na fotografie, ktoré boli na film zachytené. Majú v sebe práve to čaro čo filmu zabezpečí nesmrtelnosť.

Fotografovanie na film

Asi som sa vrátil k filmu preto, že som už voľakedy na film fotil. Žiadny fotograf čo fotil na film naň úplne nezanevrie a kdesi vo vnútri ho k tomu stále ťahá. Film núti trošku spomaliť, premýšľať. A to nie len fotografa ale aj fotografovaného. Výsledok je ale to, čo robí film stále žiadaným. Pre čo najlepší výsledok posielame v súčasnosti film na vyvolanie a skenovanie do labu v Španielsku. Vieme zabezpečiť aj priamo tlač fotografií z vyvolaného filmu. Je hriech nechávať fotografie z filmu po naskenovaní v elektronickej podobe, pretože na monitore sa takéto fotografie zobrazia inak ako na papieri. Tlačená fotografia má pre nás najväčšie čaro. Držať v rukách vytlačenú fotografiu prináša pocit ktorý nesprostredkuje žiadny monitor. Pokiaľ by ste teda mali záujem o fotografovanie, tlač vytvorenie štýlového albumu dajte nám vedieť a urobíme všetko preto aby sme Vám dodali fotografie ktoré Vám zostanú na celý život. Fotograf je predsa od toho.

Často kladené otázky

Kliknite na ikonku + a nájdete odpovede na niektoré základné otázky.
Budeme mať svadbu a zaujala nás vaša tvorba. Ako mame postupovať?

V prvom rade gratulujeme a ďakujeme, že ste ako možného svadobného fotografa oslovili aj Severskú svadbu :). Teraz nam skúste napísať mail v ktorom nám zhrniete pár základných bodov Vašej svadby ako napríklad meno Vás oboch, odkiaľ ste, kde a kedy bude svadba, obrad, hostina, približný počet hostí. Tým by sme začali a podľa toho by sme Vám pripravili balíčky na výber.

Kedy vieme, že Vás mame rezervovaných?

Po odsuhlasení všetkých vzajomných podmienok si naposledy overíme dátum. Informujeme Vás o zapísaní do kalendára a tým sa Váš termín odtiaľ nepohne.

Aka je cena za Vaše služby a čo za ňu dostaneme?

Asi najčastejšia otázka ale na ňu je najťažšia odpoveď. Cenová ponuka sa vypočítava podľa Vašich požiadaviek a podmienok. Po obdržaní detailov Vašej svadby sa Vám pokúsime vytvoriť 3 možnosti – od lacnejšej po drahšiu, kde rozdiel bude v dodaných službách. Služby ktoré vieme poskytnúť sú samozrejme fotografovanie (časové rozmedzie záleží od dohody), samozrejmosťou sú aj fotografie v elektronickej podobe a internetový album, ďalšími možnosťami sú aj tlačené fotografie, fotoalbum, internetový album, slideshow, tlač veľkých formátov. Tie už ovplyvňujú aj cenu.

Ste dvaja svadobní fotografi. Fotografujete na svadbách obaja?

Každý z nás fotografuje samostatne. Veľa ale záleží od podmienok aké budú na svadbe a vzájomnej dohody. Cenu to ale ovplyvňuje minimálne. Druhý svadobný fotograf pomáha s technikou, fotografuje z iných uhlov a na iných miestach, pomáha s osvetlením.

Používate zmluvu o diele?

Pokiaľ sa osobne nepoznáme, tak áno. Pre Vašu aj našu ochranu. Nič v zlom je to štandard svadobného fotografa :)

Ako dlho trvá dodanie fotografií?

V elektronickej podobe do 2 týždňov, tlačené do troch pri našom výbere. Ak by ste výber robili vy , tak dodanie trvá do 2 týždňov od prijatia zoznamu fotografií.

V prípade fotografovania na film dodanie skenovaných fotografií trvá tak 3 týždne. Kedže dodanie má na starosti pošta a dodavateľ v Španielsku nevieme dodacie lehoty zaručiť ale môžeme Vás ubezpečiť, že na poštu filmy zanesieme hneď v pondelok :)

Fotografujete vždy aj na film?

Na svadbách minimálne jeden film áno. Je ale potrebné možnosť fotografovania na film prebrať dopredu. Rovnako aj pri fotografovaní portrétov.